3D

Je to design „do tváře“. Pokud chcete umění na těle, které vynikne a upoutá pozornost, pak je to ono. Zatímco pokožka může být plochá/zakřivená, umělci dnes mohou přivést k životu prakticky jakýkoli obraz, který máte na mysli. Trojrozměrné tetování posouvá moderní tetovací styly na zcela novou úroveň. Od panoramat měst až po kreslené postavičky, geometrické tvary a další. Jestli chcete, aby tetování skutečně „pop“, 3D je ta správná volba.

Abstraktní

Přikláníte se více k tvůrčí / umělecké stránce? Zvažte použití abstraktního stylu tetování. Zatímco na abstraktní vzory je zábavné se dívat, jejich nejlepší vlastnost lze najít v jejich skrytém významu. Podívejme se na to, lidský portrét se čtyřmi očima, geometrickými kostkami, barevnými linkami a dvěma kapkami barvy, přesně nezasílá křišťálově jasný význam ani zprávu. Určitě to však platí pro vlastníka designu. Pokud chcete tetování, které je skutečně jedinečné, nebo snad design, který má skrytý význam, abstraktní tetovací styly jsou skvělou volbou.

Ambigram

Přečtěte si to takto nebo si to přečtěte tímto způsobem. Tetování Ambigram obsahují slova s jedinečným designem písma, který jim umožňuje číst stejným způsobem z různých úhlů pohledu. Zatímco tento styl tetování byl před lety velmi populární, dnes víceméně utichl ve prospěch modernějších stylů. To samozřejmě neznamená, že se styl nevyvinul. Ve skutečnosti se tetování ambigramu staly ozdobnějšími a elegantnějšími, když umělci sami otáčeli stylem písma.

Anatomický

Přečtěte si to takto nebo si to přečtěte tímto způsobem. Tetování Ambigram obsahují slova s jedinečným designem písma, který jim umožňuje číst stejným způsobem z různých úhlů pohledu. Zatímco tento styl tetování byl před lety velmi populární, dnes víceméně utichl ve prospěch modernějších stylů. To samozřejmě neznamená, že se styl nevyvinul. Ve skutečnosti se tetování ambigramu staly ozdobnějšími a elegantnějšími, když umělci sami otáčeli stylem písma.

Biomechanické

Jestli máte rádi ozubená kola nebo jen filmovou franšízu Terminátor, budete milovat biomechanické tetovací styly. Tyto často 3D styly obsahují ozubená kola, dráty, kovové kousky a podobné , všechny spojené pod povrchem kůže. Možná jste vždy chtěli ruku nebo nohu robota, ale jednoduše jste si ji nemohli dovolit. Tady máte šanci ji získat.

Black And Grey

Jestli chcete, aby vaše umělecká díla dokázala mluvit za sebe. Černé a šedé tetovací styly jsou skvělou volbou. Silně zastíněné umění na těle, i když není barevné, může přesto udělat velký dojem.

Blackwork / Blackout

Tradiční kmenové tetování není váš styl? Pak zvažte postmoderní vzory nalezené v blackwork a blackout designech. I když je to jedna forma tetovacího stylu, tetování blackwork kombinuje prvky z jiných stylů, včetně geometrických, liniových, negativních prostorů, dotworků a dalších. Ve skutečnosti může být tetování blackwork tak jedinečné, jak si jej přejete udělat. Dokonce i tradiční kmenový design lze vylepšit jeho obklopením pevným černým inkoustem pro odvážnější a moderní vzhled.

Blast Over

Máte vybledlé barevné tetování? Hoďte přes to ptáka, lebku nebo jakýkoli jiný design černým inkoustem a právě jste objevili Blast Over. Podívejme se na to, tetování jsou navždy, ale Vaše vnímání světa se vždy mění. Pokud jste v minulosti získali choulostivé tetování, ale chcete se ho držet kvůli významnému významu, je dokonalým řešením Blast Over. Jistě, starý design nebude na sto procent viditelný, ale stále se bude prosazovat. Zatímco technicky jde o krycí styl tetování, skutečný vynález Blast Over pochází od těch, kteří mají příliš mnoho uměleckých děl, ale prostě chtějí další. Blast Over je skvělý způsob, jak přidat další vrstvu uměleckých děl na již plné plátno kůže.

Rozbité sklo

I když není mimo oblast gangsterů a kapesních hodinek příliš populární, motive s trendem Broken Glass přibývá. Tento typ 3D efektu lze umístit na prakticky jakýkoli design, který chcete, což dodává Vašemu body artu větší vizuální zajímavost.

Tah štětce

Styl tetování tahem štětcem nabízí vážnou úroveň jedinečnosti. Na rozdíl od tradičního tetování může být tento styl téměř nemožné replikovat díky jeho různým variacím v akvarelu a přechodu. Nejčastěji najdete styl tahu štětce používaný pro věci, jako je symbol Enso nebo symbol OM. Modernější umělci posouvají hranice tohoto stylu tím, že dělají víc než jen symboly a místo toho se rozhodnou pro vzory jako růžové květy, plachetnice a další.

Keltské

Pokud jde o Keltské tetovací styly, najdete zde skvělé uzly a složité křivky. I když nemůžete cestovat zpět do doby železné, abyste si mohli prohlédnout čestné odznaky nalezené u válečníků z Keltských kmenových společností, můžete udělat něco jiného. Pro inspiraci stačí vyhledat Irskou knihu Kells a najdete tam spoustu propletených a vzájemně propojených uzlů. Pokud jde o popularitu, keltský kříž je zdaleka jedním z nejpopulárnějších vzorů, zatímco medvědi, draci, sovy a vlci se také běžně používají.

Chicano

Jestli jste někdy viděli tento styl aplikovaný na designy se sochami řeckých bohů, pak budete vědět, jak podmanivé je to na pohled. Známé pro svou hojnost hispánských témat, tetování Chicano obsahují vše od lebek po Pannu Marii, Ježíše Krista a další. Samozřejmě najdete také vše od zbraní a gangsterů po peněžní růže a hodiny, vše v tematickém stylu Chicano v dnešní době.

Dotwork

Dotwork tetování Vás prosí o bližší prohlídku, což je místo, kde toto umění září! Od jednoduchých po složité, dotwork předvádí jednu úroveň talentu z dálky a další zblízka. Obrázky, manžety nebo rukávy vypadají na první pohled skvěle, ale při bližším pohledu odhalte překvapivé detaily. Každá je vytvořena výhradně s velkým množstvím teček, nikoli s plnými řádky nebo výplní.

Geometrické

Na základě nejzákladnějších tvarů jsou geometrická tetování cokoli jiného než jen čtverce, kruhy, trojúhelníky a mnohoúhelníky. Spojují se v abstraktních obrazech, mandalách nebo modelech s low-poly. Možnosti nejsou nijak omezeny. Tyto designy jsou ideální pro ty, kteří chtějí ukázat lásku ke kráse a zároveň rozpoznat stanovená pravidla přírody, která nás obklopují.

Glitch

Glitch tetování nám připomínají, abychom zpochybnili naši realitu. Stejně jako stará páska VHS s problémy při sledování jsou tetování Glitch vadná nebo nějakým způsobem poškozená. Zig-zagging nebo offsetové čáry zakrývají části obrazu a naznačují, že navzdory našemu vnějšímu vzhledu jsme všichni vadní svými vlastními způsoby.

Glow In The Dark / UV Ink

Pozvedněte své tetování na novou úroveň s inkoustem, který září ve tmě. Ultrafialový (UV) inkoust absorbuje světlo během dne a svítí, když padá tma. Použijte jej ke zvýraznění stávajícího designu, nebo k přidání kresby, která je viditelná pouze v noci. Připomenutí, že všechno není to, co se zdá, a že naše denní já se často mění, když světla zhasnou.

Gradient

Jemný tok od jedné barvy k další, Gradient tetování odstraní tvrdé linie ve prospěch přirozeného toku barev. Světlé až tmavé, modré až červené, den v noci; kde jeden končí a druhý začíná? Odpověď je zřídka jednoduchá. Přidáním přechodu k tetování jako pozadí, nebo jako primární barevné schema, přidáte tím určitý stupeň měkkosti, kterého nelze snadno dosáhnout s pevnými okraji.

Graffiti

Jsi milovník graffiti umění? Ukažte své vlastní značky pomocí graffiti tetování. Použijte své tělo jako graffiti umělec by použil zeď a vyjádřil se, aniž by se bál, že vaše práce bude přelakována. Od osobních značek až po plné nástěnné malby Vás omezuje jen vaše představivost, a ne to, kolik barvy ve spreji unesete.

Realismus

Realistická tetování mohou vykreslit cokoli od scenérie nebo předmětů až po zvířata a lidi. Ať už barevné nebo černobílé, jedná se o klasický styl tetování, který je ideální, pokud chcete zobrazit něco velmi konkrétního. Realistické tetování se dá jen těžko napravit a je zapotřebí zkušeného tatéra, nebo návrháře tetování, aby vytvořili realisticky vypadající umělecká díla s úžasným vizuálním dopadem.

Hyper realistické

Je to tetování, nebo je to fotka? U hyperrealistických tetování to může být obtížné zjistit. Tento styl vyžaduje odborně zdatného umělce a spoustu času, ale výsledky jsou dechberoucí. Hyper realistické tetování, které nás často nechává zpochybňovat naše vnímání, má hloubku, stínování a plynutí reality.

Surrealismus

Tetování surrealismu nám ukazují svět, kde něco není úplně v pořádku. Nebo možná to je … Umělci jako Dali proslavili surrealistické umění a umělci tetování na tom mohou stavět tím, že vezmou společnou scénu a trochu do ní zapracují bizarní. Je to tání obličeje? Proč je v jeho ústech oko? To jsou otázky, které nás může surrealismus tetování přinutit.

Obrácené / Inverted

Otočte z pozitivního do negativního Inverted tetováním. Převzetím tradiční Black on White tetování a změnou na White on Black je obrácený design opakem standardního obrazu. Tento styl tetování, připomínající filmový negativ, s obrazem bílé, šedé a modré na černém pozadí.

Japanese

Japonská kultura prostupovala uměním po celém světě. Ukažte své uznání tetováním. Tvorové z legend, lotosových květů a japonských nápisů se spojili, aby vytvořili nejvyšší poctu východní kultuře. Tyto obrázky jsou ideální pro vše od malých, jednorázových designů až po rukávy a tetování celého těla.

Nápisy

Pošli svou zprávu pomocí tetování s vlastními nápisy. Použijte oblíbené písmo nebo si vytvořte vlastní! Zkombinujte svůj design s písmeny s jakýmkoli jiným stylem a vytvořte jedinečné tetování. Blok, skript nebo gotika, pokud to lze psát, lze to přenést na kůži.

Čáry

Vraťte se k základům pomocí jednoduchého tetování. Někdy je lepší jednoduché. Perokresba se provádí pomocí jednoduché čáry. Zatímco pro efekt lze přidat stínování nebo zbarvení, předpoklad zůstává stejný. Někdy jsou jednoduché zprávy nejdůležitější a komplikované nejsou vždy „lepší“.

Mambo / Destrutturato

I když není tak známé jako jiné styly, je „Mambo“ , nebo „Destrutturato“, zcela novým stylem, který si získává na popularitě. Jednoduchý design černého inkoustu obsahuje barevné pozadí, které připomíná jasné a ploché barvy, které se často vyskytují v japonských tetováních. Je to jiné, jedinečné a vychází přímo z italského Milána díky gentlemanovi jménem Mattia Mambo.

Mandala

Mandala je produktem trpělivosti, lásky a všímavosti a může nám tyto vlastnosti připomínat, když je nosíte s sebou. Počínaje středem a postupující ven, kolo po kole, vzor po vzoru, byly Mandaly po staletí vytvářeny jako forma meditace i umění. Obecně mají kulatý tvar, jsou vhodné pro tetování předloktí, hrudníku nebo zad.

Mayské

Mayové existovali téměř 3500 let, nyní jejich umělecká díla žijí dál. Mayové byli známí svým uměním, které se vyznačuje složitými vzory ctícími jejich mýty a kulturu. Hodně se lze naučit studiem Mayů a tetování, které je ctí. Je to skvělý způsob, jak se duchovně spojit s touto silnou starodávnou civilizací.

Minimalistické

Jednoduché. Krátké a sladké. Rozumné. Minimalistické tetování je všechno. Minimalistické tetování se vzdávají propracovaných designů jiných stylů výměnou za jednoduché slovo nebo malý obrázek. Pro nositele je často symbolické, jeho význam není divákům vždy jasný. Je to skvělý způsob, jak se vyjádřit, aniž byste příliš přitahovali pozornost.

Negativní prostor

Negativní tetování se snadno zaměňuje s obráceným (Inverted) tetováním. Upozorní na to, co v designu není. Místo toho, aby nakreslil strom, nakreslí negativní umělec tetování prostor mezi větvemi a odtamtud nechá strom, aby se spojil. Jedná se o jemnou techniku, ale může mít silný vliv na hotový kus.

Neotradiční

Neotradiční tetování se zaměřuje na klasická Americká témata. Indiánské obrázky, art deco a karikatury jsou v tomto stylu běžná témata, často zvýrazněná silnými okraji a jasnými, živými barvami. Je to skvělý způsob, jak uctít snímky z minulých časů a přidat jim moderní nádech.

New School

Vezměte obrázky z Old School a pomačkejte je stylizací graffiti a zbyde Vám New School tetovací práce. Hotový produkt této techniky je podobný neo-tradičnímu stylu, s jasnými, barevnými obrazy a těžkými černými okraji, ale existují jemné rozdíly. Obsah obrázku má tendenci mít modernější vkus se starším dojmem.

Severské

Velké. Tučné. Silné. Toto popisuje nejen Vikingy, ale také tetování na téma norštiny. Vikingové byli drsní. Nikdo se o tom nebude hádat. Skandinávské tetování vychází ze starodávných vikingských vzorů a poskytuje pocit síly a kontroly. Složité vzory jsou často prezentovány v plných rukávech nebo tetování trupu, které slouží jako důkaz umělcovy oddanosti řemeslu.

Tradiční Americká

V tradičních Amerických tetováních jsou v popředí klasické obrázky z Americké minulosti. Od příběhů o překročení moře k Americe, až po příběhy pistolníků z Divokého západu, tradiční Americká tetování obsahují obrázky inspirované Americkou historií. Tato tetování, často zdůrazněná moderními funkcemi, prokazují úctu k minulosti a zároveň zůstávají zakořeněna v přítomnosti.

Optické iluze

Lidé si budou muset alespoň dvakrát prohlédnout tetování s optickou iluzí, aby plně ocenili jeho složitost. Tattoo umělci mohou vytvářet iluze tak realistické, že by si někdo mohl myslet, že ve skutečnosti JE Díra v ruce. Je vaše paže skutečně vytesaná ze dřeva? Tato tetování nutí lidi zastavit se a přemýšlet o tom, co vidí.

Obrys

Jednoduché a decentní, obrysové tetování je skvělým vstupem do body art. Obrys obrázku tetování je dokonalým způsobem, jak zjistit, jak vypadá, než se pustíte do hodin plnění a barvení. Nenechte se však zmást jednoduchostí. Jednoduchý obrys může udělat stejně silný výrok jako plnobarevný obrázek.

Pinstripe

Pruhované tetování obsahují neuvěřitelné detaily, ale nejsou přehnané. Tato tetování mají úžasně složité vzory a jsou vytvořeny pomocí jednoduchých tenkých čar. Rozdíly v barvě, tloušťce a úhlu se spojují a nabízejí neomezené množství designových možností.

Pixel

Zatímco se videohry stále zlepšují, láska k 8-mi bitovým obrazům minulosti roste. Pixel art tetování nám připomínají naše první dobrodružství ve videohrách. Rovněž připomínají vzory křížkových stehů a vzory korálkových korálků. Ať už se jedná o klasický Mario obrázek, nebo o novější postavu s pixelovým zpracováním, tato tetování nás činí nostalgickými pro jednodušší časy.

Pointilismus

Pointilismus tetování posouvá Dotwork na další úroveň detailů. Zatímco Dotwork tetování vyžadují velkou dovednost k vytvoření, kousky pointilismu vyžadují mnohem víc. Oblasti vysoce hustých bodů dávají vzhled plných barevných bloků a umožňují bezkonkurenční úrovně stínování a prolínání. Obecně se provádí celá černá, lze přidat barvu pro jiný efekt.

Populární umění

Pop-art, který proslavil Andy Warhol, lze použít také k vytvoření nápadných tetování. Zatímco výtvarné umění zahrnuje tradičnější umění viděné ve svalech, rysy pop artu jsou předmětem popkultury. Pop-art tetování často obsahují obrázky komiksů nebo hudební ikony, ale jakýkoli předmět odvozený z populární kultury je dobrá volba.

Portrét

Udělejte si památku svých blízkých nebo svých idolů tetováním jejich portrétu! Tetování na výšku, které se často provádí v hyperrealistickém stylu, je dokonalým způsobem, jak někomu vzdát hold. Ať už je to popová ikona, historický hrdina nebo stará láska, nechte si je u sebe s tetováním jejich portrétu.

Citace / slova

Inspirujte se tetováním s citací. Máte oblíbenou frázi nebo mocné slovo? Mějte to stále s sebou jako tetování. Citáty fungují nejlépe jako jednoduché písmo, zatímco jednotlivá slova vypadají skvěle, když jsou ozdobena. Mnoho tetování s citáty najdete na předloktí, horní části hrudníku nebo dolní části zad.

Silueta

Pokud je pro vás plně barevný portrét nebo obrázek příliš, zvažte tetování se siluetou. Krása v tomto stylu je v jednoduchosti. Zatímco barvu lze přidat pro některé pozoruhodné výsledky, většina tetování siluety je provedena jen v černé barvě. Ty fungují dobře na jakékoli části těla a mohou sahat od malé ikony po plné pokrytí trupu.

Skica

Vezměte si s sebou kousek umělcova skicáře v podobě tetovacího náčrtu. Zatímco obrázek s plnou barvou a detaily je ohromující, skica tetování má kouzlo, které je těžké sladit. Nedokončená práce, nápad, rychlé vykreslení; to jsou myšlenky, které nás napadnou, když uvidíme náčrt. Prostor pro růst, ale krásný, jaký je.

Barevné sklo

Nechte své světlo zářit tetováním z barevného skla. Těžké černé okraje představují kování, vyplněné zářivými barvami, které vytvářejí iluzi osvětleného vitrážového okna. Použijte tradiční design nebo pořiďte jakýkoli obrázek a nechte své tetovací umělce, aby z něj udělali Stained Glass.

Roztržená / roztrhaná kůže

Specifický typ optické iluze, tetování s roztrženou kůží, odtrhuje maso a odhaluje, co je pod ním. Dosažení této techniky vyžaduje čas, ale zanechává pozoruhodný hotový obraz. Co se Vám skrývá pod kůží? Kosti, ozubená kola, písty? Pro nejlepší efekt se tato tetování dělají na větších plochách, jako je hrudník nebo horní část paží.

Trash Polka

Kombinace Realismu a Trash nabízí tetování Trash Polka jedinečnou a odvážnou volbu stylu. Trash, která pochází z Německa, přebírá tradiční umění a koláže s „Trash“ nebo šmouhami, šmouhami a slovy, aby vytvořil jedinečný styl. Pravá Trash Polka se provádí ve všech černých a červených barvách, i když lze změnit výsledný efekt.

Kmenové / Polynéské / Maorské / Havajské

Jeden z nejpopulárnějších stylů, tribal tetování vzdává poctu našim předkům. Tribal tetování má odvážné vzory založené na uměleckých dílech kmenových civilizací. Může být zastoupena řada kultur, ale designy často vycházejí z Maorských, Indonéských nebo Havajských motivů. Tato tetování vypadají skvěle na jakémkoli místě, od malé manžety po celotělový kryt.

Vodové barvy

Akvarelové umění má zřetelnou měkkost, kterou se ostatní média snaží replikovat. Stejný pocit nabízejí i tetování akvarelu. Pečlivé míchání barev a použití různých intenzit vede k tetování, které vypadá, jako by bylo namalováno přímo na vaši pokožku. Tato technika funguje obzvláště dobře jako pozadí pro pevnější a přesně definovaný obraz, ale snadno stojí sama za sebe.

Bílý inkoust

Pro velmi jemný efekt může být tetování s bílým inkoustem tím, co hledáte. V závislosti na přirozené barvě pokožky může být bílý inkoust téměř neviditelný. Víte, že to tam je, a je to vidět, pokud se to hledá, ale často to nezjistíte. Lze jej také kombinovat s inkousty jiných barev pro dosažení skutečně úžasných výsledků.

Řezbářství

Specifický typ iluze, řezbářské tetování vypadá, jako by vaše tělo bylo vyrobeno z masivního dřeva, do kterého byl vytesán design. Tohoto vzhledu je dosaženo pečlivým použitím stínování a zvýrazňování. Udělejte si čas na nalezení správných umělců, a to může vypadat velmi realisticky. Tato technika funguje zvláště dobře na pažích a nohou.

Blackwork

Blackwork je styl tetování původně odvozený od původních kmenových tetování, vyrobený ze silných a odvážných černých čar v různých geometrických tvarech. Umělci však i nadále posouvají tento žánr na novou úroveň a začleňují vzory a snímky pocházející ze všech druhů zdrojů do okouzlujících kousků vířících v různých formách po celém těle.